Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: 85300, Донецька обл., м. Покровськ, вул. Поштова, 3. Коригування

Відомості

Донецька обл., м. Покровськ, вул. Поштова, 3
Галузь
Освіта та медицина
Продукція
Обсяг інвестицій
83576.119 тис. грн

Опис

Реконструкція приміщення головного корпусу ЗОШ №3 площею 2418 кв. м. та приміщення учбових майстерень площею 608 кв. м. Проектом передбачається: добудова приміщення, ізоляція основних конструкцій, заміна вікон, капітальний ремонт інженерних комунікацій, архітектурне перепланування приміщень. Благоустрій навколишнього території. Субпроект передбачає закупівлю ноутбуків, встановлення нових інтерактивних дошок, аудиторних дошок, швейних машинок та верстатів для уроків праці, нового кухонного обладнання та обладнання для інженерних комунікацій. За результатами реалізації проекту суттєво покращені санітарно – гігієнічні умови перебування дітей у навчальному закладі, переоснащено матеріально – технічну базу закладу. Реалізація проекту дозволить знизити експлуатаційні витрати на утримання будівель на 10%, подовжити термін експлуатації будівлі на 25 років.