Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: 85300, Донецька обл., м. Покровськ, м-н Південний. Коригування

Відомості

Донецька обл., м. Покровськ, м-н Південний, 35
Галузь
Освіта та медицина
Продукція
Обсяг інвестицій
99986.914 тис. грн

Опис

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 складається з 3 корпусів. Площа приміщення 1-го двоповерхового корпусу – 907,55 м2, 2-го двоповерхового корпусу -839 м2 та 3-го чотирьохповерхового корпусу – 3578,92 м2. Ізоляція основних конструкцій, заміна 143 вікон загальною площею 494,78 м² та 13 дверей загальною площею 35,88 м², капітальний ремонт інженерних комунікацій, архітектурне перепланування приміщень, побудову сучасних кабінетів, спортивних залів, актового залу, лабораторій. Благоустрій навколишньої території. Субпроект передбачає закупівлю ноутбуків, встановлення нових інтерактивних дошок, аудиторних дошок, швейних машинок та верстатів для уроків праці, нового кухонного обладнання та обладнання для інженерних комунікацій. В результаті реалізації проекту створено комфортні умови для отримання якісної освіти вихованцями навчального закладу; придбано сучасне обладнання для навчання; покращено технічний стан будівлі. Реалізація проекту дозволить скоротити споживання електричної та теплової енергії.