Промисловість

На території міста розташовані підприємства вугільної, металургійної, машинобудівної, харчової та інших галузей промисловості. 

Два підприємства вугільної промисловості, з яких 1 – недержавної форми власності, забезпечують майже 91% загального обсягу промислового виробництва міста. ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» та ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» є одними з базових у вітчизняному паливно-енергетичному комплексі, виробнича потужність яких складає близько 6,8 млн.тонн вугілля на рік. Балансові запаси вугілля цих підприємств (марки К, Ж) складають близько 500 млн.тонн.

 

ПАТ «Шахтоуправління «Покровськ»

http://pokrovskoe.com.ua 

Основна область діяльності — підземне видобування кам'яного вугілля. Здана в експлуатацію у 1990 р. Проектна потужність 2,1 млн т/рік. Видобуток вугілля в 2012 році перевищила 8 млн тонн. Спільно з інвестором ПрАТ «Донецьксталь» металургійний завод» розроблена комплексна програма розвитку вугільного підприємства до повного відпрацювання запасів. Її реалізація дозволить за рахунок власних коштів і залучення інвестицій збільшити обсяг видобутку, зберегти підприємство і робочі місця.

 

                                ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська»      

                       https://krasnolimanskaya.com.ua/?p=1254


Шахта побудована і введена в експлуатацію у 1958 р. з проектною потужністю 1200 тис. т вугілля на рік. В період загального спаду виробництва колективу компанії вдалось, застосовуючи передові інженерно – технічні рішення, прогресивні технології видобутку вугілля та нові методи організації виробництва, вивести «Краснолиманську» в трійку кращих вугледобувних підприємств України з високим рівнем техніко – економічних показників. 

 

ПАТ «Красноармійський динасовий завод»

  http://www.dinas.com.ua


Стабільно працююче підприємство, оснащене  високопродуктивним обладнанням, основною діяльністю якого виробництво і продаж вогнетривких динасових виробів - незамінного матеріалу для зведення коксових батарей, повітронагрівачів доменних печей, мартенівських, електросталеплавильних, скляних печей і інших теплових агрегатів.

 

ПрАТ «Покровський завод технологічного  обладнання»

https://kzto1.all.biz


Був заснований в 1952 році. Завод виробляє: стрічкові конвеєри типу Л80, ЛТ800, 2Л100У; перевантажувачі ППЛ до комбайна КСП-32; роликоопори до стрічкових ковейерам; насоси вільновихрові консольні типу НСК; обладнання для канатної монорельсової дороги типу ДМКЛ, ДМКУ; трубопроводи для дегазації підземних ділянок діаметром 800 мм; замкові з'єднання типу АП3.030.

 ООО "VIP БЕТОН"

https://vip-beton.uaprom.net


     ТОВ «VIP БЕТОН» входить до складу Групи компаній ASTOR, яка займає лідируючі позиції в області виробництва бетонних сумішей та залізобетонних виробів. Виробництво бетону для виготовлення залізобетонних виробів здійснюється на італійському обладнанні Моbi мiх-750. Залізобетонні вироби виготовляються на голландському обладнанні HUMARBO, продуктивність якого складає 10 тис. Виробів на місяць.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНБАСЬКА
ІНДУСТРІАЛЬНА КОМПАНІЯ"

http://dic.dn.ua


Машинобудівне підприємство, спрямоване на виробництво і освоєння нового обладнання гірничо-збагачувального, паливно-енергетичного і металургійного комплексів.

ЧАО «АПК-ИНВЕСТ»

http://www.apk-invest.com.ua

Компанія  реалізує найбільший інноваційний проект в агропромисловому секторі економіки України. Є національним лідером промислового виробництва охолодженої свинини. Здійснює замкнутий цикл виробництва: рослинництво, виробництво комбікормів, тваринництво, м`ясопереробку та реалізацію м`ясної продукції.

 

Харчова промисловість міста представлена ТОВ «Кондитерська фабрика», яка спеціалізується на випуску мучних кондитерських виробів, халви та соняшникової олії.

У місті налічується близько 517 підприємств малого бізнесу та близько 3127 фізичних осіб – підприємців.

Торговельна мережа міста налічує 858 магазинів з торгівельною площею 69211,0 кв.м, та дрібно-роздрібна торгівельна мережа - 159 об’єкт, 8 об’єктів мережевої торгівлі.

КП «Покровськводоканал» надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню, підприємствам та організаціям   міст Покровськ, Родинське, смт. Шевченко та сільським радам: Лисівській, Першотравневій, Ровненській, Піщанській, Новотроїцькій та Удачненській селищній раді. На балансі підприємства знаходяться 23 водопровідні насосні станції із загальною потужністю 11,65 тис.м3/добу, 8 каналізаційних насосних станцій із загальною потужністю 15,8 тис.м3/добу. В експлуатації підприємства знаходяться 315,2 км водопровідних та 142,7 км каналізаційних мереж. 

КП “Покровськтепломережа” надає послуги з теплопостачання населенню, бюджетним установам і іншім суб’єктам господарської діяль-ності міст  Покровськ, Родинське та смт Шевченко. На балансі підприємства знаходиться   19 котелень, загальною потужністю – 242,602 Гкал/год. і загальною приєднаною  потужністю 81Гкал/год. З них 17 котелень працюють на природному газі, 2 – на твердому палеві. Загальна протяжність теплових мереж у двотрубному обчисленні складає – 61,429 км.