Шмигаль назвав три найперспективніші сфери для інвестицій в Україні

Thumb ac9f8b8d3bf8c7b746d71e3340fab33d

      Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на 17-му Віденському економічному форумі "Діалог майбутнього 2020" назвав найперспективніші сфери для інвестицій в України. Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів України. 

     Так, станом на листопад 2020 року найперспективнішими для інвестицій є агропромисловий комплекс, енергетика, інфраструктура, а також ті сфери, де Україна має конкурентні переваги, зокрема, ІТ.

     За словами Шмигаля, попри пандемію, Україна налаштована на продовження системних реформ, які повинні допомогти вийти з кризи та стимулювати подальше зростання економіки.

     "Лібералізація ринку земель сільськогосподарського призначення, медична реформа, розвиток електронного урядування і цифровізація державних послуг, забезпечення прозорих і справедливих правил ведення підприємницької діяльності - ось деякі з головних напрямів реформ, над якими ми сьогодні працюємо", - пояснив міністр. 

      Крім цього, глава уряду наголосив, що Україна наразі є однією з найкращих у світі для аутсорсингу ІТ-послуг, а галузь інформаційних технологій щорічно зростає на 20-25%.

     "Наша держава є одним із провідних світових виробників та експортерів сільськогосподарської продукції з великим та невичерпним потенціалом. Вважаю, що країни Центральної та Східної Європи можуть бути джерелом інвестицій, ноу-хау та найкращих практик в Україні", - наголосив він. 

Джерело: https://zik.ua/news/economics/shmyhal_nazvav_try_naiperspektyvnishi_sfery_dlia_investytsii_v_ukraini_987304