На українських дорогах почнуть тестувати зв'язок 5G

Thumb 5a027a1846c265431c157ecc8dc086f9

         Україна увійшла в десятку країн світу, які тестуватимуть зв’язок 5G. Цю інформацію оприлюднено на брифінгу в Мінінфраструктури, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт міністерства. За словами голови відомства Володимира Омеляна, на нещодавній зустрічі у Берліні між представниками уряду України та компанією NOKIA досягнуто домовленість про початок реалізації пілотного проекту «Інтернет речей на дорогах на базі технології 5G». 

             У рамках проекту компанія NOKIA почне тестування технології зв’язку п’ятого покоління на окремій ділянці дороги поблизу Києва (21-й км Дніпровського шосе). Роботи почнуться протягом найближчих місяців, у другій половині 2019 року. Присутній на брифінгу в Міністерстві інфраструктури Жан-Ерік де Загон – Голова представництва Європейського інвестиційного банку, заявив, що його банк інвестує у розвиток 5G до 1 млрд євро. Частина цієї суми буде виділено на Україну.

             Передбачається, що після успішного тестування зв’язку п’ятого покоління на українських дорогах провідні компанії, які працюють на ринку мобільного зв’язку, отримають від держави ліцензії на повноцінне впровадження 5G по всій країні.


Джерело: https://novyny.online.ua/807443/na-ukrayinskih-dorogah-pochnut-testuvati-zvyazok-5g/